2790522 INTERTWINED CIRCLES
TOMMY HILFIGER

2790522 INTERTWINED CIRCLES

Шифра на артикл: 27865
Šifra proizvođača: INTERTWINED CIRCLES
0 МКД
5.590 МКД
5.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30986
6.290 МКД
Додадено во омилени
Алка 30932
9.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 30381
5.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30069
2.990 МКД