2790511 BRAIDED
TOMMY HILFIGER

2790511 BRAIDED

Шифра на артикл: 27862
Šifra proizvođača: BRAIDED
0 МКД
5.590 МКД
5.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 180-195
Боја на накит Сребрена, Тегет
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30588
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 30541
6.290 МКД
Додадено во омилени
Алка 30539
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 30543
5.590 МКД