1580544 NORTH
HUGO BOSS

1580544 NORTH

Шифра на артикл: 27887
Šifra proizvođača: NORTH
0 МКД
7.190 МКД
7.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 600
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак