35000448C ELONGATED DROPS
35000448C ELONGATED DROPS
35000448C ELONGATED DROPS
35000448C ELONGATED DROPS
CALVIN KLEIN

35000448C ELONGATED DROPS

Шифра на артикл: 27916
Šifra proizvođača: ELONGATED DROPS
0 МКД
6.590 МКД
6.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Палма Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 30950
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30505
4.890 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30504
4.890 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30264
4.890 МКД