LPS03AVV10016 RING
LA PETITE STORY

LPS03AVV10016 RING

Шифра на артикл: 27604
Šifra proizvođača: RING
0 МКД
1.390 МКД
1.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд LA PETITE STORY
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 30952
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30950
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30939
4.390 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30951
3.790 МКД