LPS05ASD54 LOVE
LA PETITE STORY

LPS05ASD54 LOVE

Шифра на артикл: 27598
Šifra proizvođača: LOVE
0 МКД
1.690 МКД
1.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд LA PETITE STORY
Достапност Палма Мол, Куманово, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 31006
2.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 31007
3.290 МКД
Додадено во омилени
Алка 30994
2.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 30985
4.890 МКД