LPS05ASD18 LOVE
LA PETITE STORY

LPS05ASD18 LOVE

Шифра на артикл: 26329
Šifra proizvođača: LOVE
0 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд LA PETITE STORY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 160+30
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Настел - Тафталиџе

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30954
4.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 30965
5.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 30945
5.090 МКД
Додадено во омилени
Алка 30781
3.090 МКД