LPS03AVV11014 RING
LA PETITE STORY

LPS03AVV11014 RING

Шифра на артикл: 27601
Šifra proizvođača: RING
0 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд LA PETITE STORY
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, Куманово, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 31011
2.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 31010
2.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30952
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30950
3.790 МКД