SZS89 BASIC
SZS89 BASIC
SZS89 BASIC
SZS89 BASIC
SZS89 BASIC
SZS89 BASIC
SZS89 BASIC
SZS89 BASIC
SECTOR

SZS89 BASIC

Шифра на артикл: 27003
Šifra proizvođača: BASIC
0 МКД
3.090 МКД
3.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 220
Боја на накит Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30983
3.490 МКД
Додадено во омилени
Алка 30940
3.190 МКД
Додадено во омилени
Алка 30537
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 30542
5.590 МКД