SZV109 BANDY
SZV109 BANDY
SZV109 BANDY
SZV109 BANDY
SZV109 BANDY
SZV109 BANDY
SZV109 BANDY
SZV109 BANDY
SECTOR

SZV109 BANDY

Шифра на артикл: 26991
Šifra proizvođača: BANDY
0 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Текстил, Челик
Должина на накит (mm) 210
Боја на накит Кафеава, Сребрена, Тегет
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Палма Мол, Гостивар, Куманово, Струга