SCZ1289 DROPS
SCZ1289 DROPS
SCZ1289 DROPS
SCZ1289 DROPS
SCZ1289 DROPS
SCZ1289 DROPS
MORELLATO

SCZ1289 DROPS

Шифра на артикл: 26980
Šifra proizvođača: DROPS
0 МКД
3.290 МКД
3.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Емајл, Челик
Должина на накит (mm) 420
Боја на накит Златна, Сребрена, Црвена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Палма Мол, East Gate Mall, Охрид