SKJ1690710 505 SEA GLASS
SKAGEN

SKJ1690710 505 SEA GLASS

Шифра на артикл: 26753
Šifra proizvođača: SEA GLASS
0 МКД
6.690 МКД
4.014 МКД
Заштеда: 2.676 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Стакло, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Виолетова, Златна, Сина
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк, Капитол Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 26752
4.014 МКД
Заштеда 40%
6.690 МКД