BAH85 CHANT
BROSWAY

BAH85 CHANT

Шифра на артикл: 26705
Šifra proizvođača: CHANT
0 МКД
2.890 МКД
2.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 180
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 29395
2.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 27404
1.290 МКД
Додадено во омилени
Алка 27403
1.690 МКД