2780768 ORB/PEARL
TOMMY HILFIGER

2780768 ORB/PEARL

Шифра на артикл: 26524
Šifra proizvođača: ORB/PEARL
0 МКД
5.590 МКД
5.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 23
Боја на накит Бела, Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30966
5.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28913
4.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 27262
3.890 МКД
Заштеда 34%
5.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 27253
4.390 МКД