SKJ1685998 505 KARIANA
SKAGEN

SKJ1685998 505 KARIANA

Шифра на артикл: 26499
Šifra proizvođača: KARIANA
0 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 28858
4.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26500
2.694 МКД
Заштеда 40%
4.490 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26498
2.214 МКД
Заштеда 40%
3.690 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26497
2.214 МКД
Заштеда 40%
3.690 МКД