DX1421931 SINGLE PENDANT
DX1421931 SINGLE PENDANT
DX1421931 SINGLE PENDANT
DX1421931 SINGLE PENDANT
DX1421931 SINGLE PENDANT
DX1421931 SINGLE PENDANT
DIESEL

DX1421931 SINGLE PENDANT

Шифра на артикл: 26488
Šifra proizvođača: SINGLE PENDANT
0 МКД
6.390 МКД
6.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд DIESEL
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
2.990 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
22.890 МКД
Додадено во омилени
10.390 МКД