JF04395998 JEWELRY
FOSSIL

JF04395998 JEWELRY

Шифра на артикл: 26481
Šifra proizvođača: JEWELRY
0 МКД
5.790 МКД
3.474 МКД
Заштеда: 2.316 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 215
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк, Капитол Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 26963
5.990 МКД