JF04383710 505 SADIE
FOSSIL

JF04383710 505 SADIE

Шифра на артикл: 26479
Šifra proizvođača: SADIE
0 МКД
3.590 МКД
2.154 МКД
Заштеда: 1.436 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 30950
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30505
4.890 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30504
4.890 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30264
4.890 МКД