JF04128793 HERITAGE
JF04128793 HERITAGE
JF04128793 HERITAGE
JF04128793 HERITAGE
JF04128793 HERITAGE
JF04128793 HERITAGE
JF04128793 HERITAGE
JF04128793 HERITAGE
JF04128793 HERITAGE
JF04128793 HERITAGE
FOSSIL

JF04128793 HERITAGE

Шифра на артикл: 26029
Šifra proizvođača: HERITAGE
0 МКД
5.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 2.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на накит Кожа
Должина на накит (mm) 240
Боја на накит Кафеава
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30381
5.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30253
4.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30254
4.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30251
4.090 МКД