EG3546221 505 SENTIMENTAL
EMPORIO ARMANI

EG3546221 505 SENTIMENTAL

Шифра на артикл: 26027
Šifra proizvođača: SENTIMENTAL
0 МКД
8.590 МКД
4.295 МКД
Заштеда: 4.295 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд EMPORIO ARMANI
Достапност Поинт Ретаил Парк, Капитол Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 31011
2.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 31010
2.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30952
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30950
3.790 МКД