JF04241710 SADIE
JF04241710 SADIE
JF04241710 SADIE
JF04241710 SADIE
JF04241710 SADIE
JF04241710 SADIE
JF04241710 SADIE
JF04241710 SADIE
FOSSIL

JF04241710 SADIE

Шифра на артикл: 25839
Šifra proizvođača: SADIE
0 МКД
2.890 МКД
1.734 МКД
Заштеда: 1.156 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 8
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк, Капитол Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30947
3.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30966
5.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30778
4.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30799
2.990 МКД