SKJ1612998 KARIANA
SKJ1612998 KARIANA
SKJ1612998 KARIANA
SKJ1612998 KARIANA
SKAGEN

SKJ1612998 KARIANA

Шифра на артикл: 25857
Šifra proizvođača: KARIANA
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 215
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30266
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 28115
2.190 МКД
Додадено во омилени
Алка 27969
3.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 26975
3.390 МКД