JF04164040 DREW
JF04164040 DREW
JF04164040 DREW
JF04164040 DREW
JF04164040 DREW
JF04164040 DREW
JF04164040 DREW
JF04164040 DREW
FOSSIL

JF04164040 DREW

Шифра на артикл: 25829
Šifra proizvođača: DREW
0 МКД
4.990 МКД
2.994 МКД
Заштеда: 1.996 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 180-195
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Капитол Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30985
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 30982
2.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30983
3.490 МКД
Додадено во омилени
Алка 30987
6.290 МКД