PE-Silver-Anchor
ROSEFIELD

PE-Silver-Anchor

Шифра на артикл: 25408
0 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд ROSEFIELD
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 9
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
890 МКД
Додадено во омилени
890 МКД
Додадено во омилени
890 МКД
Додадено во омилени
890 МКД