SCZ1261 DROPS
SCZ1261 DROPS
SCZ1261 DROPS
SCZ1261 DROPS
SCZ1261 DROPS
SCZ1261 DROPS
MORELLATO

SCZ1261 DROPS

Шифра на артикл: 25284
Šifra proizvođača: DROPS
0 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 200
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30988
6.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 30598
1.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 30602
2.490 МКД
Додадено во омилени
Алка 30589
1.890 МКД