SAVL07 MASCOTTE
SAVL07 MASCOTTE
SAVL07 MASCOTTE
SAVL07 MASCOTTE
SAVL07 MASCOTTE
SAVL07 MASCOTTE
MORELLATO

SAVL07 MASCOTTE

Шифра на артикл: 25286
Šifra proizvođača: MASCOTTE
0 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 380+50
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
1.890 МКД