SAVL12 MASCOTTE
SAVL12 MASCOTTE
SAVL12 MASCOTTE
SAVL12 MASCOTTE
SAVL12 MASCOTTE
SAVL12 MASCOTTE
MORELLATO

SAVL12 MASCOTTE

Шифра на артикл: 25287
Šifra proizvođača: MASCOTTE
0 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 160+30
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30598
1.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 27388
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 26983
2.190 МКД
Додадено во омилени
Алка 25901
5.490 МКД