JF04135710 505 ALL STACKED UP
FOSSIL

JF04135710 505 ALL STACKED UP

Шифра на артикл: 25198
Šifra proizvođača: ALL STACKED UP
0 МКД
3.490 МКД
1.745 МКД
Заштеда: 1.745 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд FOSSIL
Дијаметар на прстен (mm) 17
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк, Капитол Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 30952
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30950
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30951
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30700
5.290 МКД