SKJ1591998 KATRINE
SKJ1591998 KATRINE
SKJ1591998 KATRINE
SKJ1591998 KATRINE
SKAGEN

SKJ1591998 KATRINE

Шифра на артикл: 25218
Šifra proizvođača: KATRINE
0 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 215
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30598
1.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 27388
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 26983
2.190 МКД
Додадено во омилени
Алка 25901
5.490 МКД