JUBE02129JWYGBRT/U FOULARD
GUESS

JUBE02129JWYGBRT/U FOULARD

Шифра на артикл: 25127
Šifra proizvođača: FOULARD
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 35
Боја на накит Златна, Повеќе бои
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 26111
4.190 МКД