35000208 LATCH
CALVIN KLEIN

35000208 LATCH

Шифра на артикл: 25080
Šifra proizvođača: LATCH
0 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Кафеава
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30381
5.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30253
4.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30254
4.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30251
4.090 МКД