PEAGN0001805 LINK
POLICE

PEAGN0001805 LINK

Шифра на артикл: 24867
Šifra proizvođača: LINK
0 МКД
4.590 МКД
4.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 500+200
Боја на накит Сива, Сребрена
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, Гостивар