MKC1508AN931 PREMIUM
MKC1508AN931 PREMIUM
MKC1508AN931 PREMIUM
MKC1508AN931 PREMIUM
MKC1508AN931 PREMIUM
MKC1508AN931 PREMIUM
MICHAEL KORS

MKC1508AN931 PREMIUM

Шифра на артикл: 24647
Šifra proizvođača: PREMIUM
0 МКД
7.190 МКД
5.190 МКД
Заштеда: 2.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Материјал на накит Сребро, Циркони
Дијаметар на обетки (mm) 6,5
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30597
1.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29891
5.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28915
4.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 25208
5.790 МКД
Заштеда 26%
7.790 МКД