SKJ1576710 SEA GLASS
SKJ1576710 SEA GLASS
SKJ1576710 SEA GLASS
SKJ1576710 SEA GLASS
SKJ1576710 SEA GLASS
SKJ1576710 SEA GLASS
SKAGEN

SKJ1576710 SEA GLASS

Шифра на артикл: 24400
Šifra proizvođača: SEA GLASS
0 МКД
5.290 МКД
5.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Стакло, Челик
Должина на накит (mm) 215
Боја на накит Златна, Тегет
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга