DX1359040 BEADS
DX1359040 BEADS
DX1359040 BEADS
DX1359040 BEADS
DIESEL

DX1359040 BEADS

Шифра на артикл: 24404
Šifra proizvođača: BEADS
0 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд DIESEL
Пол Машки
Материјал на накит Платно, Челик
Должина на накит (mm) 250
Боја на накит Сива
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Палма Мол, East Gate Mall