35000136 MINIMAL CIRCULAR
CALVIN KLEIN

35000136 MINIMAL CIRCULAR

Шифра на артикл: 24189
Šifra proizvođača: MINIMAL CIRCULAR
0 МКД
6.590 МКД
4.590 МКД
Заштеда: 2.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 215
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 28885
2.490 МКД
Додадено во омилени
Алка 27388
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 26983
2.190 МКД
Додадено во омилени
Алка 25991
3.590 МКД