35000160 MINIMAL LINEAR
CALVIN KLEIN

35000160 MINIMAL LINEAR

Шифра на артикл: 24182
Šifra proizvođača: MINIMAL LINEAR
0 МКД
7.290 МКД
7.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на алка (mm) 52X61
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30988
6.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 30602
2.490 МКД
Додадено во омилени
Алка 30589
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 30591
1.890 МКД