35000200D MINIMAL LINEAR
CALVIN KLEIN

35000200D MINIMAL LINEAR

Шифра на артикл: 24255
Šifra proizvođača: MINIMAL LINEAR
0 МКД
5.090 МКД
5.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 30952
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30951
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30700
5.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30699
5.290 МКД