35000144 MINIMAL CIRCULAR
CALVIN KLEIN

35000144 MINIMAL CIRCULAR

Шифра на артикл: 24232
Šifra proizvođača: MINIMAL CIRCULAR
0 МКД
6.590 МКД
4.590 МКД
Заштеда: 2.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
3.790 МКД
Додадено во омилени
6.590 МКД
Додадено во омилени
4.890 МКД