BEI064 DESIDERI
BROSWAY

BEI064 DESIDERI

Шифра на артикл: 24073
Šifra proizvođača: DESIDERI
0 МКД
4.990 МКД
2.994 МКД
Заштеда: 1.996 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 175
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен
Достапност Капитол Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30598
1.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 28885
2.490 МКД
Додадено во омилени
Алка 27388
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 26983
2.190 МКД