BEI058 DESIDERI
BROSWAY

BEI058 DESIDERI

Шифра на артикл: 24071
Šifra proizvođača: DESIDERI
0 МКД
4.690 МКД
2.814 МКД
Заштеда: 1.876 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 175
Боја на накит Сина, Сребрена
Стил Елегантен
Достапност Поинт Ретаил Парк, Капитол Мол