MKJ7836710 506 PREMIUM
MKJ7836710 506 PREMIUM
MKJ7836710 506 PREMIUM
MKJ7836710 506 PREMIUM
MKJ7836710 506 PREMIUM
MKJ7836710 506 PREMIUM
MICHAEL KORS

MKJ7836710 506 PREMIUM

Шифра на артикл: 23818
Šifra proizvođača: PREMIUM
0 МКД
9.090 МКД
9.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Материјал на накит 14К Злато, Метал
Дијаметар на прстен (mm) 17,5
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 30950
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30937
5.090 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30949
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30505
4.890 МКД