BHKE050 CHAKRA
BROSWAY

BHKE050 CHAKRA

Шифра на артикл: 22985
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
1.990 МКД
1.194 МКД
Заштеда: 796 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 5
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30638
4.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30421
6.490 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29889
5.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29891
5.290 МКД