SAUN10 PASSIONI
SAUN10 PASSIONI
SAUN10 PASSIONI
SAUN10 PASSIONI
SAUN10 PASSIONI
SAUN10 PASSIONI
SAUN10 PASSIONI
SAUN10 PASSIONI
MORELLATO

SAUN10 PASSIONI

Шифра на артикл: 22861
Šifra proizvođača: PASSIONI
0 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Кристал, Челик
Должина на накит (mm) 10
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Палма Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30970
5.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30948
3.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30969
5.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30819
1.790 МКД