JTNPG-J446 Pearl and waved
ROSEFIELD

JTNPG-J446 Pearl and waved

Шифра на артикл: 22640
Šifra proizvođača: Pearl and waved
0 МКД
2.590 МКД
2.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд ROSEFIELD
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Куманово, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
3.790 МКД
Додадено во омилени
6.590 МКД
Додадено во омилени
4.890 МКД