BTJM149 TRES JOLIE
BROSWAY

BTJM149 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 22240
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
0 МКД
1.390 МКД
556 МКД
Заштеда: 834 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 7
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Капитол Мол