JF03692791 VINTAGE MOTIFS
JF03692791 VINTAGE MOTIFS
JF03692791 VINTAGE MOTIFS
JF03692791 VINTAGE MOTIFS
FOSSIL

JF03692791 VINTAGE MOTIFS

Шифра на артикл: 21868
Šifra proizvođača: VINTAGE MOTIFS
0 МКД
3.590 МКД
1.795 МКД
Заштеда: 1.795 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд FOSSIL
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 50
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк, Капитол Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30638
4.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30421
6.490 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29889
5.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29891
5.290 МКД