717873
717873
717873
717873
717873
717873
Колекционерски кутии

717873

Шифра на артикл: 26073
0 МКД
10.090 МКД
7.090 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Кутии за час
Бренд Колекционерски кутии
Боја на колекционерски кутии Сива
Димензија на колекционерски кутии 22CM X 30CM X 8.5CM
Капацитет 12
Материјал на колекционерски кутии Велур, Синтетичка обвивка
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
7.890 МКД
Заштеда 28%
10.890 МКД
Додадено во омилени
10.090 МКД
Заштеда 23%
13.090 МКД
Додадено во омилени
5.990 МКД
Заштеда 25%
7.990 МКД
Додадено во омилени
5.990 МКД
Заштеда 25%
7.990 МКД