PT2129007_6-XL3 EJECTOR
POLICE

PT2129007_6-XL3 EJECTOR

Шифра на артикл: 26679
Šifra proizvođača: EJECTOR
0 МКД
3.090 МКД
3.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Каиши
Бренд POLICE
Боја на каиш Кафеав, Црн
Должина на каиш (cm) 102
Материјал на каиш Кожа, Метал
Достапност Скопје Сити Мол, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Битола - Широк Сокак, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
Каиши 26678
3.090 МКД