GR-B300-1A GR-B300
G-SHOCK

GR-B300-1A GR-B300

Шифра на артикл: 31081
Šifra proizvođača: GR-B300
0 МКД
20.690 МКД
20.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Материјал на часовник Карбонски влакна, Челик
Материјал на ремче Биоразградлива пластика
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 54,7 X 59
Функција на часовник BLUETOOTH 4.0, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Аларм, Датум, Двојно време, Ден во неделата, Илуминација, Календар, Мапа на поминати локации, Отпорност на удари и вибрации, Пронаоѓач на телефон, Светско време, Соларно напојување, Стоперка, Тајмер, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 20.690 МКД